ImageDnia 17 stycznia odbyło sią spotkanie zorganizowane przez Prodziekana ds. Organizacji i Rozwoju WIM dra hab. inż. Stanisława Mrozińskiego dotyczące nowych uwarunkowań postępowania habilitacyjnego. Głównym punktem programu było wystąpienie  prof. dra hab. inż. Józefa Szali. Profesor jest Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, Członkiem Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, Członkiem Akademii Inżynierskiej w Polsce (AIP).

Praca w CK umożliwiła prelegentowi opracowanie ciekawego wystąpienia zawierającego niezbędne informacje oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Wystąpienie spotkało się z wielkim zainteresowaniem zarówno ze strony pracowników WIM, ale także z pozostałych wydziałów Uczelni. Po wystąpieniu wywiązała się dyskusja dotycząca nowych zasad obowiązujących w uzyskiwaniu nowych szczebli w karierze naukowej.
Na prośbę uczestników Prof. Szala udostępnił wystąpienie w formie pliku który można pobrać tutaj.

dr inż. Sylwester Borowski