W dniu 14 grudnia 2015 roku, w Rektoracie naszej Uczelni, odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i firmami: DMG MORI Polska Sp. z o. o., APS AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA SERWIS, DELCAM Sp. z o. o. W wyniku współpracy zostanie utworzone nowoczesne laboratorium na terenie Zakładu Inżynierii Produkcji o nazwie: Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe. Porozumienie podpisali: - przemysł Marek Osiński - Prezesa Zarządu DMG MORI Polska Sp. z o. o., Andrzej Durański - współwłaściciel APS AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA SERWIS, Adam Banaszczak - reprezentujący Prezesa Zarządu DELCAM Sp. z o. o., - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy prof. dr hab. inż. Marek Bieliński - Prorektor ds. współpracy z gospodarką i zagranicą, prof. dr hab. inż. Bogdan Żółtowski - Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej, dr hab. inż. Tomasz Paczkowski, prof. nadzw. UTP – Kierownik Zakładu Inżynierii Produkcji.

Fotorelacja poniżej

Tomasz Paczkowski