Po raz 33 w historii, ale po raz pierwszy na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego odbędą Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD. Równolegle po raz 7 będą mieć miejsce Targi Energii Odnawialnej TEO.

W dniach 2 i 3 kwietnia do otworzonego w październiku zeszłego roku przy ulicy Gdańskiej 187 centrum wystawienniczego zawita szereg wystawców na jedną z największych w tej branży imprez targowych w północnej i środkowej Polsce. GRYF-BUD i TEO to nie tylko miejsce, w którym spotykają się specjaliści i handlowcy, ale równie chętnie odwiedzają je prywatni inwestorzy, którzy mają zamiar zbudować własny dom. Dzięki wymianie informacji i ofert na targach można się dowiedzieć jak zbudować funkcjonalny i energooszczędny budynek.

Na targach będzie można również skorzystać z pomocy doradców, podpowiedzi projektantów i z oferty firm świadczących usługi remontowe oraz budowlane. Wśród wystawców reprezentowany będzie praktycznie cały zakres branży budowlanej i instalacyjnej prezentujący: materiały budowlane, chemie budowlaną, izolacje, docieplenia, elewacje, ściany, stropy, sufity, okna, drzwi, dachy, systemy grzewcze, wentylacje, klimatyzacje, instalacje wodne, podłogi, posadzki, balustrady, schody, wyposażenie wnętrz, meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, inteligentne budynki i wiele innych. Zapoznać się będzie można również z szeroką ofertą związaną z ekologicznym źródłom energii. Przedstawione zostaną m.in. systemy grzewcze wykorzystujące OZE, w tym: kotły, piece, kominki, kolektory słoneczne, klimatyzatory, pompy cieplne, biopaliwa, biopaliwa stałe, pellety, biopaliwa płynne, biogaz.

Targi w sobotę 2 kwietnia odbywać się będą w godzinach 10:00-17:00, natomiast w niedzielę 3 kwietnia w godzinach 10:00-16:00.

Uwaga! Wydrukowane zaproszenie uprawnia do bezpłatnego wejścia na targi

Koło Naukowe Studentów Inżynierii OZE oraz Interdyscyplinarne Centrum Odnawialnych Źródeł Energii

Zaprasza na stoisko Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy nr C3

oraz na konferencję tematyczną OZE "od wizji do realizacji ..."