logo simpZarząd Oddziału Bydgoskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Bydgoszczy, postanowił ufundować w drodze konkursu nagrodę za najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym napisaną w roku akademickim 2017/2018 w krajowej wyższej szkole technicznej.

Nagrody i wyróżnienia laureatom Konkursu wręczy Prezes Zarządu Oddziału Bydgoskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Bydgoszczy w czasie uroczystości obchodów Święta Wydziału Inżynierii Mechanicznej UTP w Bydgoszczy oraz na podobnych uroczystościach w innych uczelniach technicznych.

Proponowane do nagrodzenia prace dyplomowe spełniające wymogi załączonego do niniejszego pisma Regulaminu należy składać u Przewodniczącego Oddziałowej Komisji Konkursowej OB SIMP w Bydgoszczy kol. Sylwestra BOROWSKIEGO (Instytut Automatyzacji i Transportu – Zakład Mechatroniki i Maszyn Roboczych: tel. 52 340-81-32, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Termin zgłaszania proponowanych do nagrodzenia prac dyplomowych upływa w dniu 26 października 2018 r.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia