WAŻNA INFORMACJA DLA STUDENTÓW

I ROKU

Studenci I roku UTP w Bydgoszczy są zobowiązani do odbycia kursu z przysposobienia bibliotecznego w pierwszym semestrze nauki*.

Kurs odbędzie się  poprzez Uczelnianą Platformę E-learningową (moodle.utp.edu.pl). Szczegółowe informacje zostaną wysłane w drugim tygodniu października do każdego studenta drogą mailową

(e-maile zarejestrowane w USOS).

Studentów, którzy nie otrzymają informacji drogą e-mailową, prosimy o kontakt z Działem Informacji Naukowej BG UTP, Kaliskiego 7, bud. RCI, pok. A7, tel. 340-80-77, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Założenie konta bibliotecznego, niezbędnego do wypożyczania książek, nie jest zależne od zaliczenia testu bibliotecznego.

Warunkiem uzyskania konta w Wypożyczalni jest:

- ważna Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

- dowód wpłaty 10 zł (nr konta na stronie Biblioteki w  Danych teleadresowych)

- wypełniona deklaracja czytelnika na miejscu w Wypożyczalni

*Zarządzenie Rektora Nr Z.85.2016.2017  z dnia 28 sierpnia  2017r. - w sprawie: zasad i trybu odbywania kursu z przysposobienia bibliotecznego dla studentów rozpoczynających studia w Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy