Image Dnia 5 stycznia 2011 roku odbyło się spotkanie noworoczne Władz Wydziału z pracownikami Wydziału Inżynierii Mechanicznej UTP.

Z okazji Nowego Roku życzenia dalszej owocnej pracy, pracownikom Wydziału, złożył Dziekan prof. dr hab. inż. Bogdan Żółtowski.

Dziekan serdecznie podziękował pracownikom za włożony wkład pracy w uzyskanie przez Wydział pierwszej kategorii oraz wytyczył kierunek dalszych prac mających na celu rozwój Naszego Wydziału.

Swoje życzenia przekazali również pozostali dziekani Naszego Wydziału Prodziekan ds. Nauki prof. dr hab. inż. Michał Styp-Rekowski, Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich doc. dr inż. Franciszek Bromberek, Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju dr hab. inż. Stanisław Mroziński Oraz przewodniczący Samorządu Studenckiego WIM Krzysztof Nogowski.

Tradycyjnie, na zakończenie spotkania, nie obyło się również bez Mikołaja z workiem prezentów. Mikołajowi towarzyszyła urocza Śnieżynka.

Daniel Perczyński

fot. Tomasz Giętka