Dnia 13 grudnia  2014 r. obchodziliśmy Święto WIM połączone z wręczeniem dyplomów absolwentom rocznika 2013/2014. Przybyłych gości powitał Dziekan WIM prof. Bogdan Żółtowski. Uroczystość dedykowana była absolwentom pierwszego rocznika Inżynierii Biomedycznej. Profesor Tomasz Topoliński w swym wystąpieniu przybliżył historię kierunku poprzez wspomnienie o ludziach którzy aktywnie zaangażowali się w jego tworzenie. Następnie serdeczne życzenia dla absolwentów przekazał Dziekan Wydziału Lekarskiego Colegium Medicum UMK prof. Jacek Kubica. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów 170 Absolwentom 2014 roku. Świeżo upieczeni absolwenci złożyli Uroczyste Ślubowanie.  Wyróżniający się absolwenci dostali liczne nagrody i wyróżnienia. Absolwenci mieli także okazję po raz ostatni wysłuchać wykładu pt Technika w medycynie czyli jak przeżyć własną śmierć wygłoszonego przez prof. Jacka Kubicę, dziekana Wydziały Lekarskiego CM UMK i kierownika Katedry Kardiologii. Na zakończenie mieliśmy przyjemność wysłuchać   krótkiego występu Orkiestry Lasów Państwowych z Tucholi.