Dnia 18 czerwca mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Grupy CIECH. Pan Marcin Przybylski wraz z Panią Martyną Zarada-Mucha zaprezentowali Grupę CIECH jako pracodawcę oraz międzynarodowy koncern. Następnie Pan Henryk Kowalik, przedstawił procesy technologiczne zachodzące podczas wytwarzania produktów sodowych i solnych w Spółce CIECH Soda Polska zlokalizowanej w Inowrocławiu. Kolejną prezentację przedstawił Pan Krzysztof Mielczarek omawiając grupy produkowanych wyrobów oraz historię Spółki CIECH Pianki zlokalizowanej w Bydgoszczy. Spotkanie zakończono multimedialnym quizem dotyczącym wiedzy na temat Grupy CIECH. Za pierwsze trzy miejsca przedstawiciele Grupy CIECH ufundowali studentom nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom oraz pracownikom za przybycie na spotkanie.

Robert Sołtysiak