W dniach 21-30 października 2016r. Pani inż. Weronika Kruszelnicka oraz Pan Tomasz Cierlicki reprezentowali Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii na II KONFERENCJI Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych - STUKNUT 2016, która odbyła się na żaglowcu ,,Pogoria" w trakcie rejsu po wodach Morza Liguryjskiego. Celem Konferencji było umożliwienie studentom uczestniczącym w działalności kół naukowych prezentacji osiągnięć z zakresu teorii i praktyki z dziedzin związanych z szeroko rozumianą techniką, w tym: mechaniką, budową i eksploatacją maszyn, inżynierią materiałową, transportem, telekomunikacją, informatyką, a także biomechaniką, inżynierią biomateriałów, inżynierią biomedyczną, ochroną środowiska, zarządzaniem projektami itp.

Weronika Kruszelnicka, Tomasz Cierlicki

Pełne sprawozdanie