TOMASZ KOWALCZYK

PRZEWODNICZĄCY NZS BYDGOSZCZ

MiBM USM sem III

Stojąc u progu kariery zawodowej, którą niebawem rozpocznę czuje się pewny swojej wiedzy. Czas spędzony na WIM był dla mnie nie tylko szansą na przygotowanie się do kolejnego etapu mojego życia. Studia techniczne nauczyły mnie w bardziej przenikliwy sposób przyglądać się otaczającej mnie rzeczywistości, co pozwoliło na rozwiniecie moich zainteresowań. Poznałem również wspaniałych przyjaciół, z którymi dzielnie stawałem przed wieloma wyzwaniami związanymi ze zdobywaniem wiedzy w murach naszej uczelni.

Studia na Wydziale Inżynierii Mechanicznej to bardzo dobra inwestycja czasu. W trakcie studiów uzyskałem solidne podstawy wiedzy z zakresu Mechaniki i Budowy Maszyn. Ponadto, działając aktywnie w kole naukowym, miałem możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej oraz rozwijania swoich zainteresowań. Dzięki ukończeniu studiów, pracy własnej w ramach koła naukowego oraz praktykom wakacyjnym byłem doskonale przygotowany do podjęcia ambitnej pracy zawodowej, gdzie doceniono moje podstawy wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i rozwiązywania problemów inżynierskich.

MICHAŁ MOWAK
STUDIA DOKTORANCKIE sem I

ZOFIA SOBIECH
WYDZIAŁOWA RADA SAMORZADU STUDENCKIEGO WIM